APARTAMENTY ZASTĘPCZE

Oferujemy mieszkania zastępcze na czas remontu lub termomodernizacji Państwa domu/mieszkania wykonywanego przez dział budownictwa naszej firmy. W przypadku wynajmu bez usług remontu oferujemy wyłącznie wynajem długoterminowy.

Słoneczne, klimatyzowane mieszkania w cichej i spokojnej okolicy dla osób lubiących naturę. Znajdują się w miejscowości Małecz w gminie Lubochnia i występują w trzech wariantach podzielonych ze względu na powierzchnię użytkową.

M1 – 25 m2

Mieszkanie składa się z dwóch przytulnych pokoi i nowoczesnej  łazienki. Pokój sypialny wyposażony jest w wygodne duże łóżko i pojemną szafę. Pokój dzienny połączony jest z praktycznym aneksem kuchennym wyposażonym w niezbędne AGD (lodówka, kuchenka elektryczna (indukcyjna), czajnik elektryczny, klimatyzacja). Oprócz tego jest wygodna kanapa i szklana ława. W łazience jest WC, prysznic, umywalka. Czynsz 800 zł/m-c + koszty zużycia mediów. Kaucja w wysokości dwóch czynszów z góry.

M2 – 45 m2

Mieszkanie składa się z dwóch przytulnych pokoi, wydzielonej kuchni i nowoczesnej  łazienki. Pokój sypialny wyposażony jest w wygodną rozkładaną kanapę, pojemną, dużą szafę i komodę. W pokoju dziennym wydzielona jest kuchnia wyposażona w niezbędne AGD (lodówka, kuchenka elektryczna (indukcyjna), czajnik elektryczny, klimatyzacja). Oprócz tego jest wygodna rozkładana kanapa, pojemne szafa, komoda i stół z krzesłami. W łazience jest WC, prysznic, umywalka. Parter z tarasem z kostki brukowej. Czynsz 1200 zł/m-c + koszty zużycia mediów. Kaucja w wysokości dwóch czynszów z góry.

M3 – 75 m2

Mieszkanie składa się z trzech przytulnych pokoi, wydzielonej kuchni i nowoczesnej łazienki. Jeden pokój wyposażony jest w biurko, fotel i dwie szafy.
Drugi pokój sypialny wyposażony jest w 2 wygodne łóżka, które mają funkcję połączenia się w jedno duże typu King Size, pojemną szafę i komodę. W pokoju dziennym wydzielona jest kuchnia wyposażona w niezbędne AGD (lodówka, kuchenka elektryczna ( indukcyjna), czajnik elektryczny, klimatyzacja). Oprócz tego jest wygodna kanapa narożna z funkcją spania, stół z krzesłami, ława. W łazience jest WC, prysznic, umywalka. Pierwsze piętro z dwoma balkonami. – 2000 zł/m-c + koszty zużycia mediów. Kaucja w wysokości dwóch czynszów z góry.