Budownictwo Modułowe

Całoroczne domy modułowe – czyli dom przyszłości, który możesz zabrać ze sobą…

Dom Modułowy to dom szkieletowy, który można przewieźć w dowolne miejsce, a dodatkowo Inwestor odciążony jest od skomplikowanej procedury formalno-prawnej związanej z uzyskaniem wymaganych pozwoleń. Budynki powstają w krótkim czasie, dają wiele możliwości rozbudowy poprzez dołączanie kolejnych modułów, bez względu na pogodę i porę roku, co najważniejsze można je przewozić w dowolne miejsce.

Projekty domów modułowych realizowane są pod konkretne zamówienia, po wcześniejszym ustaleniu potrzeb klienta i wyposażony w dodatkowe elementy zgodnie z indywidualnymi wymaganiami. Jesteśmy otwarci na nowe propozycję ale posiadamy także gotowe projekty, dla tych którzy cenią sobie szybkość ich realizacji.

Domy posiadają możliwość zastosowania dowolnej elewacji oraz przeszkleń, można zachować klasyczny lub nowoczesny wygląd bryły budynku.

Projektujemy i budujemy moduły na potrzeby różnych branż:
-pomieszczenia biurowe, siedziby firm
-budynki mieszkalne
-biura handlowe, pawilony handlowe
-obiekty na potrzeby gastronomiczne
-pomieszczenia socjalne, zaplecza sanitarne
-stróżówki, wartownie
-mobilne laboratoria, zaplecza budów

Ze względu na stan wykończenia możemy podzielić moduły na trzy rodzaje:
1. Stan surowy otwarty (bez instalacji, okien, drzwi)
2. Stan deweloperski (pozostałe prace wykończeniowe)
3. Stan „pod klucz” (bez konieczności przeprowadzania żadnych prac budowlanych)

Oferujemy możliwość wykonania płyty fundamentowej, pompy ciepła, instalacji fotowoltaicznych, klimatyzacji, kupna prostych mebli, wyposażenia sanitarnego i szereg innych usług w zależności od indywidualnych potrzeb klienta.

Staramy się wraz z Naszymi klientami  i w trosce o ich potrzeby, dbać o środowisko. Dlatego nasze domy budujemy energooszczędne  i ekonomiczne  dbamy o szczelność budynku ograniczamy do minimum  zużycie ciepła i energii, wprowadzamy nowe zastosowania grzewcze i wentylacyjne . Wysokiej jakości materiały oraz urządzenia  związane z odnawialnym źródłem energii pozwala budować domy przyjazne środowisku.

Pomagamy w uzyskaniu warunków zabudowy oraz pozwolenia na budowę, reprezentujemy naszych klientów w urzędach.

Jeśli cenisz sobie komfort i kompleksowa obsługę zapoznaj się z nasza ofertą.